dėkojame..

Artimiausiu metu su jumis susisieksime.

parašykite mums..

Papasakokite mums, ko ieškote ir mes padėsime pasiekti jūsų tikslus.

Norite greito atsakymo?

Rašykite: simas@promotion.lt

interneto svetainių kūrimas..

interneto svetainės..

Paverskite svetainės lankytojus klientais.

Mes žinome kaip reikia kurti interneto svetaines kurios ne tik atrodo gerai, tačiau ir suteikia pridėtinės vertės.

Mūsų dizainerių ir projektų vadovų komanda užtikrins, kad jūsų interneto svetainė būtu veiksminga priemonė paversianti jūsų lankytojus klientais, o patrauklus jos dizainas - vizitine kortele.

Kuriant svetainės dizainą rūpinamės, kad kiekviena interneto svetainė būtų individuali ir skirta būtent jums. Vienas iš svarbiausių uždavinių – išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją. Tik tuomet dizainas kuriamas kryptingai: galima prognozuoti vartotojo žingsnius, elgseną ir paskatinti vartotoją užsisakyti Jūsų paslaugą ar prekę.

 Sukūrus interneto svetainę, patarsime jums, kaip pasiekti potencialius vartotojus bei pasiūlysime galimus reklamos variantus.

procesas..

Darbo etapai, kurie atliekami.

1. Analizė ir tikslų nustatymas

Firminio stiliaus analizė. Taip pat analizuojami įmonės gaminami produktai, ar teikiamos paslaugos, įmonės vertybės. Suformuojamas įmonės tikslas, kodėl kuriama interneto svetainė.

2. Potencialių klientų analizė

Labai svarbu išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją, numatyti vartotojų elgseną, kad būtų galima sukurti svetainės dizainą paskatinantį vartotoją užsisakyti prekę, ar paslaugą.

3. Konkurentų analizė

Norint išsiskirti iš konkurentų, privaloma išanalizuoti jų internetinių puslapių privalumus ir trūkumus. Susisteminta informacija pravers kuriant patrauklesnį jūsų interneto svetainės įvaizdį.

4. Svetainės prototipo kūrimas

Išsiaiškinus galimą svetainės turinį ir sudarius jos struktūrą, pradedamas kurti svetainės prototipas. Jo pagalba matoma puslapio bendra išvaizda: navigacija, mygtukai, moduliai ir kt.

5. Dizaino darbai

Vadovaujantis patvirtintais prototipais, kuriamas interneto svetainės dizainas. Kuriant individualų svetainės dizainą, darbai yra atliekami tol, kol jūs liekate visiškai patenkinti.

6. Programavimas

Sukūrus interneto svetainės dizainą, pradedami programavimo darbai. Suprogramavus interneto svetainę, pateikiame naudojimosi instrukciją. Jums pageidaujant apmokome naudotis turinio valdymo sistema.

7. SEO optimizavimas

Kuriant internetinius projektus, atsižvelgiame į SEO taisykles. Taip pat sukūrus interneto svetainę, ją optimizuojame paieškos sistemoms, kad jūs būtumėte matomi internete.

8. Testavimas

Atliekami projekto testavimo darbai. Sukurtai interneto svetainei suteikiama nuolatinė garantija.

priežiūra..

Leiskite pasirūpinti jūsų interneto svetaine.

Mes nepaliksime jūsų likimo valiai sukūrus projektą.

Esame pasiruošę prižiūrėti jūsų interneto svetainę, kad ji išliktų šiuolaikiška ir atrodytų puikiai.

Taip pat galime pasirūpinti jūsų svetainės talpinimu, atsarginėmis kopijomis ir el. pašto adresais, kad jūs būtumėte pasiekiami 24/7.

Atsipalaiduokite ir palikite šiuos rūpesčius mums!

  • prieziura 4
  • prieziura 1
  • prieziura 2
  • prieziura 3

naujausi darbai..

Sukūrėme daugiau nei 500 įvairios apimties projektų.

projektai kuriais galime didžiuotis..

Bendradarbiaujame su užsienio IT ir dizaino kompanijomis kurioms padedame kurti pasaulinio lygio prekinius ženklus ir interneto projektus.

Atlikti projektai įvairiems verslo sektoriams. Nuo smulkaus privataus verslo, ar asmeninės el. parduotuvės iki valstybės kontroliuojamų įmonių ir nekilnojamo turto kompanijų.