dėkojame..

Artimiausiu metu su jumis susisieksime.

parašykite mums..

Papasakokite mums, ko ieškote ir mes padėsime pasiekti jūsų tikslus.

Norite greito atsakymo?

Rašykite: simas@promotion.lt

elektroninių parduotuvių kūrimas..

elektroninės parduotuvės..

Parduokite savo prekes ir paslaugas 24 val. per parą.

Tradicinės prekybos perkėlimas į interneto tinklą daro ją lankstesnę, nes elektroninė prekyba (e-komercija) palengvina žmonių bendradarbiavimą. Prekės ar paslaugos pirkėjas - interneto vartotojas pardavėjo internetinėje parduotuvėje gali matyti visą pardavėjo siūlomą prekių ar paslaugų asortimentą.

Mes pasiūlysime galybę įvairaus funkcionalumo sprendimų pagal jūsų poreikius.

Užsisakius elektroninę parduotuvę pas mus, jums nereikės niekam papildomai mokėti už el. parduotuvės administravimą, internetinės parduotuvės nuomą ar kitas paslaugas. Viską administruokite patys, naudojant patogią turinio valdymo sistemą.

Jokių apribojimų! Prekių skaičius, kategorijų skaičius, nuotraukų skaičius, puslapių skaičius, teksto kiekis ir dar daug kitų neribojamų funkcijų. Tad užsisakykite nedelsiant.

procesas..

Darbo etapai, kurie atliekami.

1. Atliekama įmonės analizė

Firminio stiliaus analizė. Taip pat analizuojami įmonės gaminami produktai, ar teikiamos paslaugos, įmonės vertybės. Suformuojamas įmonės tikslas, kodėl kuriama el. parduotuvė.

2. Potencialių klientų analizė

Labai svarbu išsiaiškinti tikslinę klientų auditoriją, numatyti vartotojų elgseną, kad būtų galima sukurti patrauklų el. parduotuvės dizainą paskatinantį vartotoją užsisakyti prekę, ar paslaugą.

3. Konkurentų analizė

Norint išsiskirti iš konkurentų, privaloma išanalizuoti jų el. parduotuvių privalumus ir trūkumus. Susisteminta informacija pravers kuriant patrauklesnę jūsų internetinę parduotuvę.

4. El. parduotuvės prototipo kūrimas

Išsiaiškinus galimą el. parduotuvės turinį ir sudarius jos struktūrą, pradedamas kurti prototipas. Jo pagalba matoma puslapio bendra išvaizda: navigacija, mygtukai, moduliai, pirkimo žingsniai, krepšelis ir kt.

5. Dizaino darbai

Vadovaujantis patvirtintais maketais, kuriamas internetinės parduotuvės dizainas. Kuriant individualų dizainą, darbai yra atliekami tol, kol jūs liekate visiškai patenkinti.

6. Programavimas

Sukūrus el. parduotuvės dizainą, pradedami programavimo darbai. Ją suprogramavus, pateikiame naudojimosi instrukciją. Jums pageidaujant apmokome naudotis turinio valdymo sistema. Padedame importuoti prekes/paslaugas.

7. SEO optimizavimas

Kuriant internetinius projektus, atsižvelgiame į SEO taisykles. Taip pat sukūrus interneto svetainę, ją optimizuojame paieškos sistemoms, kad jūs būtumėte matomi internete.

8. Testavimas

Atliekami projekto testavimo darbai. Sukurtai el. parduotuvei suteikiama nuolatinė garantija.

priežiūra..

Leiskite pasirūpinti jūsų elektronine parduotuve.

Mes nepaliksime jūsų likimo valiai sukūrus el. parduotuvę.

Esame pasiruošę padėti importuoti prekes. Susieti el. parduotuvę su jūsu turimais sandėliais, ar buhalterine apskaitos sistema. Prižiūrėsime jūsų internetinę parduotuvę, kad ji išliktų šiuolaikiška ir atrodytų puikiai.

Taip pat galime pasirūpinti jos talpinimu, atsarginėmis kopijomis ir el. pašto adresais, kad jūs būtumėte pasiekiami 24/7.

Atsipalaiduokite ir palikite šiuos rūpesčius mums!

  • paysera modulio integravimas
  • eshop kurimas
  • magento el parduotuviu kurimas

naujausi darbai..

Sukūrėme daugiau nei 500 įvairios apimties projektų.

projektai kuriais galime didžiuotis..

Bendradarbiaujame su užsienio IT ir dizaino kompanijomis kurioms padedame kurti pasaulinio lygio prekinius ženklus ir interneto projektus.

Atlikti projektai įvairiems verslo sektoriams. Nuo smulkaus privataus verslo, ar asmeninės el. parduotuvės iki valstybės kontroliuojamų įmonių ir nekilnojamo turto kompanijų.